Vážení a milí.

Za všechny paní učitelky a celý personál školky vám všem přeji klidné a pohodové léto, hodně sluníčka a zmrzliny.

S vašimi dětmi byla legrace, mnohdy nám zlepšily dny svými nápady a nenechaly nás “lenošit”.

Vám dospělým děkuji za podporu, pochvaly a za každých okolností vstřícné jednání.

M. Brabcová

Povlak na polštář Děti, přírodní koupání - PIXERS.CZ

Ať žije léto